Teröre Karşı
Bu oyunda teröristlere karşı özel eğitim almıŞ bir polis var. Teröristlerle baş etmek için eğitil...
 
 

Meyve Krallığı

Eğlenceli ve zevk dolu strateji oyunlarından bir tanesi daha. Meyveler isimli bu oyunumuz gerçekten harika bir macere oyunu. Bu oyunumuzun temel amacı, ekranda görmüş olduğunuz bütün meyveleri patlatarak yok etmek. Fareniz ile rahatlıkla kontrol edebileceğiniz bu oyun tam bir harika. Eğer bir tane bile patlamadığınız meyve olursa diğer bölüme geçemezsiniz ve oyunu kaybedersiniz. Bu güzel oyunu hemen oynamak için tıklayın ! İyi eğlenceler !
Bu Oyunu Başlatmak İçin Tıklayınız

------------------------------- Sponsorlu Bağlantılar -----------------------------------------Yapboz Oyunları, 2 kişilik altın avcısı

Sitemizdeki tüm

Savaş Oyunları

tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır.
Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.

En güzel, Savaş Oyunları, Savaş Oyunu, ve benzeri, Savunma Oyunları,  içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Daha ne bekliyorsunuz, Hadi Eğlenceye.© Copyright 2012